Fotomotiva to kolektyw doświadczonych i kreatywnych ludzi.
Jacek Janicki - projekty, grafika, wizualizacje, animacja, fotografia, nowe technologie.
W życiu od zawsze towarzyszyła mi sztuka, dobry styl i dążenie do perfekcji. Moja przygoda ze światem kreacji wizualnej zaczęła się już w czasach pierwszych komputerów, kiedy grafikę tworzyło się stawiając pojedyncze piksele. Świat gier i fascynacja grafiką komputerową skierowały moje zainteresowania w stronę twórczości audiowizualnej. Pierwsze wizualizacje, fotografie, wideo, animacje. Później wykształcenie plastyczne i praca w świecie reklamy oraz show biznesu. Tworzyłem pionierskie renderowane wizualizacje architektoniczne oraz animacje do teledysków. Jako kreatywny grafik w agencjach reklamowych brałem udział w wielu sesjach fotograficznych i dogłębnie poznałem pracę zawodowych fotografów. Mogłem także stanąć za obiektywem aparatu i odkrywać różne techniki fotografowania. Zdobyłem umiejętności, dzięki którym dziś tworzę i realizuję wszechstronne projekty. Oprócz zdjęć produktowych i wizerunkowych, poszukiwałem czegoś więcej. Jako amatora piękna niezmiennie fascynowała mnie subtelność linii i proporcji stanowiących obraz kobiety. Stąd hobbystyczne sesje modelingu. Jednak przede wszystkim jestem miłośnikiem dobrego designu, pięknych wnętrz i niesamowitych rozwiązań architektonicznych. Przekłada się to bezpośrednio na obecną pracę, satysfakcję z tego co robię, a to z kolei na zadowolenie klientów.
Łukasz Gronowski - komunikacja z klientem, fotografia, wirtualne spacery, nowe technologie.
Fotografia? To u mnie rodzinne. Zamiłowanie do fotografii mam od lat młodzieńczych. Początkowo była to zwykła fotografia codzienna: wakacyjne ujęcia, krajobrazy, amatorskie zdjęcia motoryzacyjne... Jednak po pewnym czasie potrzeba większej adrenaliny przekształciła spokojne i zrównoważone fotografowanie w hobby wkręcające mnie na dużo wyższe obroty, czyli w fotografię lotniczą (wojskowe samoloty odrzutowe oraz śmigłowce). Bieganie za masą latającego żelastwa i odbierający mowę ryk silników odrzutowych pochłonęły mnie bez reszty. Dodatkowo zająłem się fotografią katalogową i produktową. I tak nadszedł dzień, kiedy postanowiłem wykorzystać moje umiejętności w biznesie. Bo czy może być coś piękniejszego, twórczego i bardziej motywującego, niż robienie tego, co lubi się najbardziej? Zresztą, ile można wdychać naftę lotniczą, uganiając się za samolotami. Moim pomysłem na życie zawodowe stała się fotografia wnętrz i architektury. Jest to niezwykły i nieoczywisty temat, który zgłębiam już od wielu lat. Piękno architektury i wnętrz to niepowtarzalna, indywidualna historia, którą można odkrywać w nietuzinkowy sposób. Dziś wykorzystuję także swoje wieloletnie doświadczenie managerskie. Uważam, że istotą marki jest jej transparentność, a kluczem do budowania sukcesu prawidłowa komunikacja z klientem i dokładne poznanie jego oczekiwań. Tylko dobry dialog w biznesie może być elementem budowania długofalowych i pozytywnych relacji oraz czerpania obopólnych korzyści ze współpracy.
oraz kooperanci.
Zawsze z podziwem i uznaniem patrzymy na ludzi przedsiębiorczych i kreatywnych. Dlatego też z przyjemnością, zaangażowaniem i pełnym zrozumieniem staramy się wizualizować ich przedsięwzięcia. Unikamy banalnej pracy odtwórczej, poszukując ciekawych i nowoczesnych rozwiązań. Realizując materiał stawiamy na pokazanie kluczowych atutów, funkcji oraz piękna projektu. Dlatego poszukujemy nieoczywistych i ciekawych sposobów na prezentację Państwa oferty – wszystko po to, aby zaintrygować, wzbudzić emocje i dostarczyć kompletne narzędzia marketingowe. Wykorzystujemy różne techniki prezentacji produktu od wizualizacji 3D przez fotografie, wideo po wirtualne spacery oraz rzeczywistość wirtualną. Tym samym uzupełniamy Państwa materiały prosprzedażowe o nowoczesne elementy wizerunkowe. Z doświadczenia wiemy, że tak przygotowany materiał zdecydowanie wyróżnia ofertę na tle innych.​​​​​​​
Zapraszamy do współpracy. Fotomotiva.
Back to Top