Fotomotiva to kolektyw dwóch pozytywnych i kreatywnych gości.
Jacek Janicki. W życiu od zawsze towarzyszyła mi sztuka, dobry styl i dążenie do perfekcji. Moja przygoda ze światem kreacji wizualnej zaczęła się już w czasach pierwszych komputerów, kiedy grafikę tworzyło się stawiając pojedyncze piksele. Świat gier i fascynacja grafiką komputerową skierowały moje zainteresowania w stronę twórczości audiowizualnej. Pierwsze fotografie, wideo, animacje. Później wykształcenie plastyczne i prace w świecie reklamy oraz show biznesu. Jako kreatywny grafik w agencjach reklamowych brałem udział w wielu sesjach fotograficznych i dogłębnie poznałem pracę zawodowych fotografów. Mogłem także stanąć za obiektywem aparatu i odkrywać różne techniki fotografowania. Zdobyłem umiejętności, dzięki którym dziś tworzę i realizuję wszechstronne projekty. I tak fotografia stała się moją pasją.  Oprócz zdjęć produktowych i katalogowych, poszukiwałem czegoś więcej. Jako amatora piękna niezmiennie fascynowała mnie subtelność linii i proporcji stanowiących obraz kobiety. Stąd hobbystyczne sesje modelingu. Jednak przede wszystkim jestem miłośnikiem dobrego designu, pięknych wnętrz i niesamowitych rozwiązań architektonicznych. Przekłada się to bezpośrednio na obecną pracę, satysfakcję z robienia zdjęć, a to z kolei na zadowolenie klientów.
Łukasz Gronowski. Fotografia? To u mnie rodzinne. Zamiłowanie do fotografii mam od lat młodzieńczych. Początkowo była to zwykła fotografia codzienna: wakacyjne ujęcia, krajobrazy, amatorskie zdjęcia motoryzacyjne... Jednak po pewnym czasie potrzeba większej adrenaliny przekształciła spokojne i zrównoważone fotografowanie w hobby wkręcające mnie na dużo wyższe obroty, czyli w fotografię lotniczą (wojskowe samoloty odrzutowe oraz śmigłowce). Bieganie za masą latającego żelastwa i odbierający mowę ryk silników odrzutowych pochłonęły mnie bez reszty. Dodatkowo zająłem się fotografią katalogową i produktową. I tak nadszedł dzień, kiedy postanowiłem wykorzystać moje umiejętności w biznesie. Bo czy może być coś piękniejszego, twórczego i bardziej motywującego, niż robienie tego, co lubi się najbardziej? Zresztą, ile można wdychać naftę lotniczą, uganiając się za samolotami. Moim pomysłem na życie zawodowe stała się fotografia wnętrz i architektury. Jest to niezwykły i nieoczywisty temat, który zgłębiam już od wielu lat. Piękno architektury i wnętrz to niepowtarzalna, indywidualna historia, którą można odkrywać w nietuzinkowy sposób. Dziś wykorzystuję także swoje wieloletnie doświadczenie managerskie. Uważam, że istotą marki jest jej transparentność, a kluczem do budowania sukcesu prawidłowa komunikacja z klientem i dokładne poznanie jego oczekiwań. Tylko dobry dialog w biznesie może być elementem budowania długofalowych i pozytywnych relacji oraz czerpania obopólnych korzyści ze współpracy.
Zawsze z podziwem i ogromnym szacunkiem patrzymy na ludzi przedsiębiorczych i kreatywnych. Dlatego też z przyjemnością, zaangażowaniem i pełnym zrozumieniem staramy się fotografować ich przedsięwzięcia. Jesteśmy zwolennikami pragmatycznych rozwiązań, z umysłami otwartymi na innowacje. Stąd też unikamy banalnej pracy odtwórczej. Zależy nam przede wszystkim na takim pokazaniu wnętrz i obiektów architektonicznych, aby wydobyć ich wszystkie atuty projektowe, funkcje oraz piękno. Chcemy bowiem, aby odbiorca był pod wrażeniem ich jakości, estetyki i funkcjonalności. Zawsze staramy się także poszukiwać nieoczywistych i ciekawych kadrów dopełniających – wszystko po to, aby zaintrygować i wzbudzić emocje. Dlatego ważne jest dla nas uzupełnienie zdjęć prosprzedażowych o detale i kadry wizerunkowe, które dodatkowo budują przyjazny i naturalny klimat całości. Z doświadczenia wiemy, że tak przygotowany materiał zdecydowanie wyróżnia ofertę na tle innych.
Zapraszamy do współpracy. Fotomotiva.
Back to Top